W celu sprawdzenia kosztów dostawy oraz form płatności dla poszczególnych produktów zajrzyj do zakładki płatności i dostawa.

Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

1. Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości e-mail potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

2. Gotówka - płacisz gotówką kierowcy przy dostawie mebli. W przypadku niektórych zamówień wymagana jest wpłata przelewem zadatku w wysokości 10% wartości zamówienia. Płatność elektroniczna PayU - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności PayU, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty. Przelew elektroniczny - Pay-by-link to minimum formalności. Dane uzupełniane są automatycznie, a Ty musisz tylko zatwierdzić przelew.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl